У Нетішині відбулись обласні змагання серед рятувалиників
28 жовтня на базі 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Нетішин відбулись обласні змагання за звання «Краща ланка ГДЗС» серед оперативно-рятувальних підрозділів області.У Нетішині відбулись обласні змагання серед рятувалиників
28 жовтня на базі 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Нетішин відбулись обласні змагання за звання «Краща ланка ГДЗС» серед оперативно-рятувальних підрозділів області. Цей захід проводиться щорічно і вже став доброю традицією. Метою проведення змагань, насамперед, є підвищення готовності до дій за призначенням і вдосконалення професійної майстерності особового складу, перевірка фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників області, адже саме на них покладена найважливіше завдання – рятування людей та евакуація майна на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи для інших підрозділів, які прибувають на допомогу, повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в області.

Участь у змаганнях взяли 60 рятувальників з 12 підрозділів області, що мають газодимозахисну службу. На швидкість вогнеборці виконували нормативи з оперативної перевірки апаратів, проводили розвідку в непридатному для дихання середовищі з прокладанням рукавної лінії та подачею ствола в задимлене середовище. Жваво відпрацьовували оперативне розгортання від автомобіля з подачею ствола висувною драбиною на третій поверх навчальної вежі та проводили евакуацію потерпілого за допомогою рятувальної мотузки.
У Нетішині відбулись обласні змагання серед рятувалиників
Найкращою ланкою у трьох видах змагань, яка витратила найменше часу на виконання вправ, стала ланка з 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Нетішин, друге місце посіли красилівські рятувальники, а з бронзою повернулися додому працівники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Петро Сибіга нагородив переможців змагань та зазначив, що рятувальники показали високий рівень підготовки та готові рятувати людей із задимленого середовища.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту