У Нетішині відбулись обласні змагання серед рятувалиників
28 жовтня на базі 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Нетішин відбулись обласні змагання за звання «Краща ланка ГДЗС» серед оперативно-рятувальних підрозділів області.У Нетішині відбулись обласні змагання серед рятувалиників
28 жовтня на базі 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Нетішин відбулись обласні змагання за звання «Краща ланка ГДЗС» серед оперативно-рятувальних підрозділів області. Цей захід проводиться щорічно і вже став доброю традицією. Метою проведення змагань, насамперед, є підвищення готовності до дій за призначенням і вдосконалення професійної майстерності особового складу, перевірка фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників області, адже саме на них покладена найважливіше завдання – рятування людей та евакуація майна на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи для інших підрозділів, які прибувають на допомогу, повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в області.

Участь у змаганнях взяли 60 рятувальників з 12 підрозділів області, що мають газодимозахисну службу. На швидкість вогнеборці виконували нормативи з оперативної перевірки апаратів, проводили розвідку в непридатному для дихання середовищі з прокладанням рукавної лінії та подачею ствола в задимлене середовище. Жваво відпрацьовували оперативне розгортання від автомобіля з подачею ствола висувною драбиною на третій поверх навчальної вежі та проводили евакуацію потерпілого за допомогою рятувальної мотузки.
У Нетішині відбулись обласні змагання серед рятувалиників
Найкращою ланкою у трьох видах змагань, яка витратила найменше часу на виконання вправ, стала ланка з 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Нетішин, друге місце посіли красилівські рятувальники, а з бронзою повернулися додому працівники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Петро Сибіга нагородив переможців змагань та зазначив, що рятувальники показали високий рівень підготовки та готові рятувати людей із задимленого середовища.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього