У Нетішині відбувся турнір з плавання серед атомників
Черговий етап ХVІ Спартакіади проведено на Хмельницькій АЕС.У Нетішині відбувся турнір з плавання серед атомників
Черговий етап ХVІ Спартакіади проведено на Хмельницькій АЕС. На змаганні з плавання визначено кращих спортсменів серед цехів та підрозділів енергетичного підприємства. За підсумками турніру, у командному заліку найкращими плавцями визнано спортсменів із турбінного цеху. Другу сходинку посіла збірна цехів радіаційної безпеки, дезактивації та переробки радіоактивних відходів і транспортників . До трійки призерів увійшла також команда управління спільно з цехом теплової автоматики і вимірювань.
У турнірі з плавання змагалися працівники Хмельницької АЕС різних вікових груп, близько сотні учасників. Приємно відзначити, що активну участь у змаганнях взяли і найбільш поважні спортсмени вікової категорії 50+. Можливо, в подальшому доведеться додати ще одну вікову категорію, адже одному із найстарших учасників турніру Василю Синюті – 68.
В програмі змагань – дистанції 50 та 100 метрів вільним стилем, брасом та плавання на спині, де змагалися чоловіки і жінки енергетичного підприємства. Ефектним завершенням турніру стала естафета на дистанції 50 метрів вільним стилем, в якій статус лідера підтвердили турбіністи. Команда енергоремонтного підрозділу посіла другу сходинку, збірна цехів радіаційної безпеки, дезактивації та переробки радіоактивних відходів і транспортників на третьому місці.
У цьогорічному спортивному сезоні вже відбулися змагання з гандболу та волейболу. За підсумками трьох видів спорту впевнено лідирує команда турбінного цеху, другуе місце у працівників енергоремонтного підрозділу. Замикає трійку лідерів збірна команда цехів радіаційної безпеки, дезактивації та переробки радіоактивних відходів і транспортників.
Наступний етап Спартакіади серед цехів та підрозділів Хмельницької АЕС розпочнеться 10 березня цього року турніром із настільного тенісу.

У Нетішині відбувся турнір з плавання серед атомників

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього