У Нетішині відбувся Всеукраїнський турнір з фехтування на шаблях
У дитячому турнірі «Золотий клинок» визначили найкращих у особистому та командних протиборствах.У Нетішині відбувся Всеукраїнський турнір з фехтування на шаблях
Юні фехтувальники зі всієї України змагалися наприкінці минулого тижня в місті- супутнику Хмельницької АЕС. У Всеукраїнських змаганнях з фехтування на шаблях брали участь спортсмени трьох вікових категорій. У дитячому турнірі «Золотий клинок» визначили найкращих у особистому та командних протиборствах.
Зокрема, серед юнаків у віковій категорії 2005-2006 років народження, вихованець нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Дмитро Колобаєв посів друге місце, поступившись киянину Андрію Сластіну. Наймолодші нетішинці Богдан Мироченець та Єгор Жебель посіли друге та третє місця у своїй віковій категорії. Золоту нагороду віднесли до свого активу одеські фехтувальники.
Порадували місцевих вболівальників і дівчата, Катерина Савчук стала переможецею, а Софія Коваленко посіла друге місце у віковій категорії 2003-2004 років народження. Бронзову нагороду серед наймолодших отримала і фехтувальниця з міста атомників Олександра Скочеляс. Першу сходинку у даній віковій категорії посіла миколаївська спортсменка.
У командному протиборстві серед юнаків найсильнішими стали шаблісти із м. Києва, а дівчачі бої виграла нетішинська команда фехтувальниць.
«Можна з впевненістю сказати, що підростає нова зміна юних фехтувальників, які продовжуватимуть справу вже знаних спортсменів міста енергетиків»,- підсумував результати турніру тренер юних шаблістів Віталій Цисарук.
Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС по-праву входять до складу національної збірної, беруть участь у європейських та світових турнірах, прославляючи Україну і своє рідне місто.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього