У Нетішині відкрився благодійний ярмарок до дня святого Валентина
Тепер щодня з 12 до 18 години біля Торгового центру нетішинці зможуть придбати «валентинки», іграшки, солодощі зроблені руками наших майстринь, чашки, магніти, дитячі книжки.У Нетішині відкрився благодійний ярмарок до дня святого Валентина
Тепер щодня з 12 до 18 години біля Торгового центру нетішинці зможуть придбати «валентинки», іграшки, солодощі зроблені руками наших майстринь, чашки, магніти, дитячі книжки.
Цього разу волонтери Нетішинської Самооборони приєдналися до збору коштів на лікування Діани Боднар. Проте не забувають вони і про своїх захисників. Всі зібрані кошти будуть розділені навпіл. 50% – будуть передані на лікування Діани, 50% – піде на закупівлю необхідного для воїнів АТО.
Під час ярмарку відбуватимуться:
– акція «Валентинка захиснику» – ви купуєте валентинку, підписуєте, а волонтери відсилають її на передову. Для них дуже важливо відчувати, що про них не забувають, що їх люблять та чекають на їх повернення додому.
– безпрограшна лотерея – придбай у наметі квиток можна обміняти на гарантований подарунок – сувенір, шампанське, а головний приз – вечеря на двох піцерії «Беллісімо».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього