У Нетішинській загальноосвітній школі №1 пройшов день  профорієнтаціїСпеціалісти Нетішинського міського центру зайнятості спільно із представниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 13 січня 2014 року провели у загальноосвітній школі №1 (м.Нетішин) «День профорієнтації у школі» для учнів випускних класів, їх батьків та вчителів.
Спеціалісти Нетішинського міського центру зайнятості спільно із представниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 13 січня 2014 року провели у загальноосвітній школі №1 (м.Нетішин) «День профорієнтації у школі» для учнів випускних класів, їх батьків та вчителів.

В рамках Дня профорієнтації було проведено ряд заходів, в яких взяли участь близько 180 осіб. Зокрема, для учнівської молоді відбулися: профконсультаційний урок на тему «У світі професій», семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів» та семінар «Молодь на ринку праці» за участю приватного підприємця Костючека Є.В., який презентував професію «кухар».

Під час семінару для батьків фахівці міського центру зайнятості висвітлили питання «Актуальність професійної орієнтації в сучасних умовах». На семінарі для вчителів було презентовано програмно-апаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал».

Також під час «Дня профорієнтації у школі» учасники ознайомилися із професіями, які мають сталий попит на ринку праці, отримали необхідні знання щодо визначення цілей на майбутнє та допомогу у виборі професії до душі, аби уникнути помилок і розчарувань при виборі професійного шляху.

За матеріалами: офіційного веб-сайту Хмельницького регіонального центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього