У новому році бюджет Хмельниччини поповнили на 310 мільйонів
Місцеві бюджети Хмельниччини отримали 38 мільйонів гривень додаткових надходжень.У новому році бюджет Хмельниччини поповнили на 310 мільйонів
З початку 2015 року бізнес-спільнота Хмельниччини поповнила бюджети усіх рівнів на суму 310 мільйонів гривень.
Зокрема. підприємницька громада нашого краю спрямувала до загального фонду державного бюджету 148,7 мільйона гривень податків і зборів. Водночас місцеві бюджети Хмельниччини отримали  161,3 мільйона гривень. Як позитив слід зазначити, що це на 38 мільйонів гривень більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
Аналітика вкотре переконує нас у тому, що позитивна динаміка надходжень до зведеного бюджету отримує системний позитив передусім за рахунок основних податків і зборів, передусім, податку на прибуток, акцизного податку на податку на доходи фізичних осіб.
Водночас, на думку провідних фахівців регіонального представництва фіскальної служби, оптимізму у прогнозах додають такі фактори як високе громадянське сумління соціально відповідального бізнесу та очікувані результати податкової реформи, яка має спростити систему адміністрування податків і упередити вплив тіньового сектора економіки. 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього