Очільниця школи вимагала гроші та продуктовий набір за те, щоб працевлаштувати учительницю англійської мови.
У Новоушицькому районі директор “погоріла” на хабарі у власному ж кабінетіОчільниця школи вимагала гроші та продуктовий набір за те, щоб працевлаштувати учительницю англійської мови.
Претендентка на посаду вчителя іноземної мови за працевлаштування в навчальному закладі змушена була заплатити директору 200 доларів США, а також підготувала продуктовий набір вартістю у 1260 гривень.
У Новоушицькому районі директор “погоріла” на хабарі у власному ж кабінеті

“44-річна очільниця навчального закладу вимагала та отримала у 32-річної претендентки на посаду вчителя іноземної мови хабар за направлення подання на неї до відділу освіти, молоді та спорту райадміністрації”, – розповіла речник обласного управління міліції Катерина Шуприган.

Правоохоронці «взяли» директора школи «на гарячому».

“Директору оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Подібні дії караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією”, – повідомив начальник Новоушицького райвідділу міліції Сергій Яценко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього