У “Новій Будові” кам'янчани можуть безкоштовно дивитися кіно та читати книги
Чергові культурно-соціальні проекти цього літа стартували у «Новій Будові» – літній кінотеатр та вільна бібліотека.У “Новій Будові” кам'янчани можуть безкоштовно дивитися кіно та читати книги
Чергові культурно-соціальні проекти цього літа стартували у «Новій Будові» – літній кінотеатр та вільна бібліотека. Про це повідомляє Портал актуальних новин.
Щоп`ятниці мешканці і гості житлового комплексу мають змогу насолоджуватись фільмами на свіжому повітрі. Якісна техніка та вдало підібране місце роблять перегляд фільмів справжнім задоволенням. Відео показують на стіні приміщення, у якому розташовується сервісний центр «Нова Будова». Наразі, аби надати такому «екрану» креативності, художник працює над зображенням телевізора у стилі «ретро».
У адміністрації Компанії наголошують, що вхід на перегляди фільмів – вільний, незалежно від місця проживання, і закликають слідкувати за анонсами кіносеансів у соціальних мережах та читати оголошення на дошках об`яв житлового комплексу.
Окрім того, у коридорі сервісного центру «Нова Будова» на усіх поціновувачів літератури віднедавна чекають буккросерські полички, що діють за принципом «вільної бібліотеки». Тобто, кожен охочий може залишити тут книги, які він уже прочитав, а натомість безкоштовно взяті ті, які припадуть до душі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього