У Олександра Гереги в його рідному, 192 окрузі, на майбутніх парламентських виборах може з’явитися досить потужний конкурент, виграти у якого Олександру Володимировичу буде досить непросто

На Хмельницькому окрузі № 192  у Олександра Гереги з’явився потужний конкурентНа Хмельницькому окрузі № 192  у Олександра Гереги з’явився потужний конкурент

У Олександра Гереги в його рідному, 192 окрузі, на майбутніх парламентських виборах може з’явитися досить потужний конкурент, виграти у якого Олександру Володимировичу буде досить непросто. За інформацією «Подільська. Info», у цьогорічних виборах до Верховної Ради України вирішив узяти участь Олександр Слободян, співвласник та почесний президент ЗАО «Оболонь». І цього разу він уже балотуватиметься в окрузі, де має усі шанси перемогти.

Олександр Слободян, як і Олександр Герега, родом із Городка. До речі, обидва закінчували одну й ту саму Городоцьку ЗОШ №1. Щоправда, Герега у перший клас прийшов тоді, коли для Слободяна уже продзвенів останній дзвоник.

Олександр Слободян, після закінчення Київського технологічного інституту харчової промисловості, повернувся у рідний Городок, де два роки пропрацював на місцевому цукровому заводі простим інженером-економістом. Потім переїхав до Києва, прийшов на завод «Оболонь», де виріс зі звичайного інженера до генерального директора. У 1989 році Олександр Слободян був обраний генеральним директором Київського об’єднання з випуску пива, безалкогольних напоїв та мінеральної води. Через півроку з його ініціативи усі заводи об’єднання були взяті в оренду членами трудового колективу з правом дострокового викупу. Після розвалу СРСР, в 1992 році, підприємство вийшло зі складу республіканського об’єднання й стало на самостійний шлях розвитку, створивши закрите акціонерне товариство. Наразі «пивний король» Олександр Слободян вважається одним із найбагатший людей України. Його активи оцінюють у 440 млн.доларів.

Олександра Герегу ж у Городку запам’ятали як шустрого ділка. Він рік попрацював експедитором місцевої міжрайбази, а потім, на початку буремних 90-х, подався до столиці. В офіційній біографії Олександра Гереги того періоду значиться – займався різними видами бізнесу. Подейкують, під цими різними видами криється і «кримінальний», тобто звичайний рекет, який тоді був просто на піку популярності. У 2003 році, уже «сколотивши» чималий капітал та вдало оженившись, Олександр Герега з дружиною Галиною відкривають у Києві перший гіпермаркет будівельних матеріалів (зараз вони уже мають 34 гіпермаркета у регіонах України та 6 у столиці). Родина Герегів також входить у сотню найбагатших українців. Їхні активи оцінюються у 280 млн.доларів.

Отож, обидва кандидата – люди доволі не бідні, крім того, обидва мають відношення до центру округу – міста Городка, де пройшли їхні дитячі та юнацькі роки. Крім того, Олександр Слободян може зарахувати до своїх «сильних сторін» один із найбільших солодових заводів в Україні, який побудовано в Чемерівцях. На ньому працює близько 400 людей, які проживають на території майже усього округу й отримують досить пристойну зарплату – від 3 тисяч гривень. Є у корпорації «Оболонь» на Чемеровеччині та Городоччині й свої сучасні свиноферми, на яких теж трудиться чимало людей, які вдячні за роботу та достойну зарплатню Олександрові Слободяну. А забезпечення роботою та гарною зарплатою на селі цінується набагато більше, аніж спортивний комплекс для дітей, та різні подачки у вигляді ремонту шкіл та організації відпочинку «привілейованих» дітей на морі.
Крім того, Олександр Слободян, який завжди притримувався патріотичних поглядів (до речі, подейкують, що Олександр В’ячеславович у 2012 році не виграв вибори у Хмельницькому, програвши їх Олегу Лукашуку, лише через один факт – побачивши, що демократичні сили програють, не хотів пов’язувати себе із «злочинною владою» Януковича), може заручитися сьогодні підтримкою президентської партії «Блок Петра Порошенка». Такі розмови, і не безпідставні, уже ходять. Адже із Порошенком Слободяна пов’язує давня дружба та спільне депутатство у складі «Нашої України». Тож Петро Олексійович, до якого останнім часом так часто бігає Герега, може таки віддати свою прихильність патріоту Слободяну, а не продажному ділку Герезі, яким він, врешті-решт, не дивлячись на свої мільйони, і залишився.

На Хмельницькому окрузі № 192  у Олександра Гереги з’явився потужний конкурент

Тож Олександру Герезі є наразі чого боятися, адже його подальше депутатство може опинитися під загрозою. Люди ж можуть, не дивлячись на щедрі подарунки, якими Герега засипає виборців на окрузі у вигляді фарби, килимів та будівельних матеріалів, які завалялися на складах його ж гіпермаркетів, згадати йому перебування у Партії регіонів, голосування 16 січня за «драконівські закони», через які згодом пролилася кров Небесної сотні. До того ж, округ Гереги теж має своїх героїв – Дмитро Пагор, який загинув під стінами хмельницького СБУ з Чемеровеччини, вчитель Сергій Трапезун з Сатанова, який отримав поранення на Майдані Незалежності у столиці під час лютневого протистояння. Люди можуть згадати своєму народному депутату усе це, і тоді Герега може й уже не «купити» електорат. Тим паче, що люди уже стали іншими, й можуть більше не продатися. Наївно думає Герега, що люди за нього. У Городку, при в’їзді до якого стоїть його біг-борд з гаслом «Працював, працюю і буду працювати», уже давно ходить жарт «Крав, краду і буду красти».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього