31 березня о 18.00 у обласній філармонії чудова казка “Холодне серце” не просто оживе на ваших очах! Кожен глядач сам зможе стати частинкою казки!

Ельза і Анна, Крістоф, сніговик Олаф і олень Свен, веселі тролі та всі-всі жителі казкового Еренделу запрошують маленьких хмельничан та їх батьків на фантастичне і дивовижне шоу для всієї родини «Холодне серце»!

Запаморочливі акробатичні трюки, казкові декорації і яскраві костюми, чудова музика, сучасна хореографія – більше 30 кращих артистів покажуть ті події, які не потрапили до першої частини мультфільму «Холодне серце», який є беззаперечним хітом і найпопулярнішим мультиком сучасності.

Виявляється, у Анни і Ельзи є…ЩЕ ОДНА СЕСТРА!

І її історію хмельничани зможуть дізнатися одними з перших!

–  Ми вивчили історію створення мультфільму «Холодне серце». Виявилося, що споконвічно сценаристи «Діснея» планували зробити три сестри. А потім перейшли на тему взаємин двох сестер і третю сестру залишили на другу частину. Ми вирішили трошки випередити час і вже зараз подарувати життя третій сестрі, – відкриває таємниці сюжету режисер Тетяна Петраковська.

Неймовірно красива і захоплююча вистава «Холодне серце» поставлена за мотивами улюбленого мультфільму діток усього світу і найкасовішого за всю історію компанії «WaltDisney» – «Холодне серце», заснованого на творі Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева».

Це вражаюча історія дівчини Анни, якій випав шанс врятувати ціле королівство від Снігової королеви, яка прирекла жителів країни на вічну зиму. Страшне прокляття прадавніх часів збулося – королівство покрилося снігом, як білою ковдрою, а землю скувала вічна мерзлота. До всіх неприємностей додалося ще й викрадення сестри Анни – Ельзи, єдиної,  хто зможе допомогти чарівному королівству і всім його жителям.

Щоб звільнити свою сестру з рук негідників, Анна у компанії безстрашного альпініста Крістофа, його оленя Свена, а також милого сніговика Олафа відправляється у далеку і небезпечну подорож крізь холоднечу і заметілі, щоб знайти Ельзу, зруйнувати крижане прокляття  і врятувати всіх, хто їй дорогий.

Друзів чекають безліч випробувань і захоплюючих пригод. Команда сміливців зустрічає таємничих тролів і багатьох інших персонажів. Деякі з них будуть допомагати героям, а деякі навпаки – всіляко перешкоджати у досягненні шляхетної мети. Героїв чекають неймовірні сюрпризи, а магія буде зустрічатися у кожній сніжинці!

Всі ми розуміємо, що саме діти – це продовження всього нашого життя. Тому саме дітям ми присвячуємо і даруємо найкраще, що маємо. Кожен з нас свідомий того, що саме в дитинстві закладається розуміння ДОБРА і ЗЛА. Сьогодні ми живемо в такому світі, де часто ці поняття підміняють одне одним. Проте дуже хочеться, щоб дітки якнайдовше бачили лише добре та хороше довкола себе. Упевнений, що діти, які виховуються на гарних книжках, виставах, музичних творах, діти, яким дарують любов і піклування у майбутньому даруватимуть це іншим. Власне тому ми дуже ретельно ставимось до репертуару дитячих творів, які тиражуємо на загал. “Холодне серце” – це саме та вистава, яка здатна виховати естетичний смак юних глядачів через сприйняття прекрасного та справжнього, – розповідає Олександр Афанасьєв, директор компанії “Захід Концерт”, яка організовує це шоу в Хмельницькому.

Красиві декорації, розкішні костюми, вражаючі спецефекти – у виставі все продумано до дрібниць, щоб діти по-справжньому мали змогу поринути у казку.

Подаруйте собі і вашим дітям незабутню казку! Не пропустіть дивовижне шоу для всієї родини «Холодне серце» 31 березня о 18.00 у обласній філармонії.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою