Віднедавна хмельничани та гості міста можуть стати користувачами читального залу просто у парку імені Шевченка.

У парку імені Шевченка відкрито літню бібліотекуВіднедавна хмельничани та гості міста можуть стати користувачами читального залу просто у парку імені Шевченка.
В еру новітніх гаджетів, аби повернути містян до паперової літератури тутешні бібліотекарі вигадали акцію, де книги видають усім охочим просто неба.
Пані Галина каже – літня бібліотека їй до вподоби. Улюблена справа жінки вишивання, тому із задоволенням переглядає журнал про улюблену справу під час прогулянки з онукою. Хоче, аби в обласному центрі було побільше таких заходів.
Зі слів Олени Баваровської – заступника директора Хмельницької бібліотеки імені Островського – мета заходу повернути цікавість людей до читання та урізноманітнити дозвілля відвідувачів скверу.

Бібліотекарі ж в один голос стверджують: такі акції дадуть змогу людям отримати більше інформації в оригінальний спосіб. Подібна акція проводиться у Хмельницькому вперше. Проте тих кому ідея припала до душі не бракує. Організатори запевняють, користь від літньої бібліотеки є як для батьків, так і для дітей.
А ось цьому маленькому хмельничанину, який прийшов на прогулянку зі своєю мамою, дуже подобаються казки. проте найбільше хлопчик полюбляє абетку.
Працює літня бібліотека двічі на тиждень. бібліотекарі запрошують усіх охочих доєднуватися до акції у вівторок та четвер, з 11 ранку до 4 години вечора.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього