У парламенті працюємо для України
Не зважаючи на всі існуючі складнощі та протиріччя, коли український політикум фактично увійшов у стадію чергових передвиборчих перегонів, парламент стабільно приймає необхідні для України закони.У парламенті працюємо для України
Не зважаючи на всі існуючі складнощі та протиріччя, коли український політикум фактично увійшов у стадію чергових передвиборчих перегонів, парламент стабільно приймає необхідні для України закони.

Відпустки для солдат

Дбаючи про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей ми прийняли закон за №2234. Цим документом удосконалено порядок надання відпусток військовослужбовцям в особливий період у разі їх ненадання протягом відповідного календарного року, а також уточнено строки надання відпусток. Введена норма, яка надає право військовослужбовцям, які не використали в умовах особливого періоду своє право на щорічну основну відпустку, використати її протягом наступного календарного року. Також надано право на її використання декількома частинами. Наші хлопці та дівчата, які стоять на захисті нашої незалежності від кровожерливого агресора повинні мати усі гарантовані Конституцією права, зокрема і на повноцінний відпочинок.

Зменшили % оподаткування зарплат

Ще одним Законом ми зменшили податкове навантаження на середній клас. Для цього ми прийняли ЗУ \”Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справедливого оподаткування доходів фізичних осіб в інтервалі від 10 до 17 розмірів мінімальної заробітної плати\”. Цим законом збільшено базу оподаткування з 10 до 17 розмірів мінімальної заробітної плати, коли ставка податку на доходи фізичних осіб становитиме 15% (замість 20%). Документом подовжено застосування знижувального коефіцієнту для визначення розміру єдиного внеску на рівні 0,4 після 1 січня 2016 року. Ці норми мають сприяти виведенню зарплат з тіні.

Соціальна допомога для селян

Про цю проблему говорили під час зустрічі з працівниками Центру зайнятості на окрузі. В результаті – Верховна Рада ухвалила закон щодо соціального захисту сімей, члени яких мають у власності чи володінні земельні ділянки\”. Документом відмінили несправедливу норму, відповідно до якої державна соціальна допомога малозабезпеченим сім\’ям не призначалася у випадку, якщо у власності чи володінні малозабезпеченої сім\’ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I та II групи, та сімей, в яких є діти-інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 га.

Заняття в ДЮСШ будуть безкоштовними

Ще одним Законом ми скасували впровадження плати за навчання дітей у дитячо-юнацьких спортивних школах. Ухваливши Закон \”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки дитячо-юнацького спорту та фізичного виховання дітей\”, ми досягнули одразу кількох позитивних цілей: обов’язковість посад фахівців з фізкультури в дошкільних та інших навчальних закладах; збільшення мінімальної кількості уроків з фізичної культури в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з двох до трьох на тиждень; заборона скорочення мережі державних і комунальних закладів фізичної культури і спорту без згоди центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики в сфері фізичної культури та спорту, а також скасування норм щодо запровадження плати за навчання дітей у дитячо-юнацьких спортивних школах.
Мова як елемент піару

Резонансним стало голосування за один із законопроектів, який робив обов’язковим іспит з української мови для державних службовців. Цей закон не був проголосований, але не через нелюбов депутатів більшості до української мови. Вся справа в тому, що нині розроблений і внесений до парламенту комплексний закон про державну службу, який знімає і питання мови і інших відносин у сфері державної служби. Якщо ми дбаємо не про передвиборний піар, а про комплексне вирішення існуючих проблем, то і закони маємо приймати комплексні. За цей закон я обов\’язково проголосую.

Щиро Ваш, Роман Мацола
Народний депутат України (Славута, Шепетівка, Полонне)

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього