У підвалі однієї з хмельницьких багатоповерхівок затримали викрадача кабелюНещодавно в Хмельницькому «підприємливий» чоловік вирішив заробити нехитрим способом – крадіжкою телефонного кабелю. Проте задумане не вдалося здійснити, оскільки його було затримано «на гарячому». Намагаючись збагатитися таким чином, 26-річний хмельничанин міг залишити без телефонного зв’язку та Інтернету кілька десятків сімей, а підприємству електрозв’язку завдати чималих збитків.У підвалі однієї з хмельницьких багатоповерхівок затримали викрадача кабелюНещодавно в Хмельницькому «підприємливий» чоловік вирішив заробити нехитрим способом – крадіжкою телефонного кабелю. Проте задумане не вдалося здійснити, оскільки його було затримано «на гарячому». Намагаючись збагатитися таким чином, 26-річний хмельничанин міг залишити без телефонного зв’язку та Інтернету кілька десятків сімей, а підприємству електрозв’язку завдати чималих збитків.
Близько опівночі надійшов сигнал «Тривога» з телефонного кабелю, що знаходиться у підвальному приміщенні однієї з багатоповерхівок. На місце виклику відразу ж було направлено наряд групи затримання ДСО.

Міліціонери охорони обстежили підвальне приміщення будинку. Там вони виявили два мотки обрізаного кабелю, який був замотаний у мішки, а також невідомого чоловіка.

На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу Центрального відділу міліції, за вказівкою якої затриманого було доставлено до відділку міліції.

Наразі «металіст» перевіряється на причетність до інших злочинів, в тому числі, пов’язаних з крадіжками майна підприємства електрозв’язку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього