У "Планеті" безкоштовно покажуть фільм про Ольгу КобилянськуЧи знаєте ви, що письменниця у сорок років була паралізована?

Що ця емансипатка ніколи в житті не бачила моря? Мала прийомну доньку й закохалася в учителя Осипа Маковея, а її мати була німкенею? А те, що Ольга Кобилянська дуже любила кіно?У "Планеті" безкоштовно покажуть фільм про Ольгу КобилянськуЧи знаєте ви, що письменниця у сорок років була паралізована?

Що ця емансипатка ніколи в житті не бачила моря? Мала прийомну доньку й закохалася в учителя Осипа Маковея, а її мати була німкенею? А те, що Ольга Кобилянська дуже любила кіно?
10 грудня о 18.00 у центрі вітчизняного кіномистецтва – кінотеатрі «Планета» буде при відкрито завісу над особистим життям відомої української письменниці. До 150-річного ювілею Ольги Кобилянської там покажуть документальний фільм київської студії «Віател» «Valse Brillante». Режисер стрічки Василь Вітер спочатку продемонструє свою роботу в Національній академії прикордонної служби України, а потім – для широкого загалу. Показ буде безкоштовним.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього