Хмельницька поліція отримала тимчасовий доступ до фінансової документації із закупівлі загальноосвітніми закладами міста комп’ютерної техніки на суму майже 2,8 мільйона гривень.

Про це свідчить ряд ухвал Хмельницького міськрайонного суду від 27 лютого, передає “Незалежний громадський портал”.

Як зазначено в клопотанні, службові особи управління освіти Хмельницької міської ради за попередньою змовою із службовими особами загальноосвітніх закладів міста протягом вересня 2014 року – грудня 2015 року закупили комп’ютерну техніку за завищеними цінами. У результаті вони нанесли збитків бюджету на суму близько 800 тис. грн.

Місцева прокуратура 27 квітня 2016 року зареєструвала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”).

Окрім того, як з’ясувало досудове розслідування, комп’ютерне обладнання поставлене до шкіл і ліцеїв без ліцензій на програмне забезпечення, без свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам Міністерства освіти і науки України, санітарно-гігієнічних висновків, паспортів виробу, гарантійних талонів.

Як відомо, управління освіти Хмельницької міської ради з вересня 2011 року до листопада 2015 року очолював Валерій Олійник, який нині працює т.в.о. заступника голови Хмельницької ОДА.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою