Кондратюк Петро МихайловичКондратюк Петро Михайлович
Корупція в районі буде нещадно знищуватись, а інвестиції будуть залучатись без поборів з боку можновладців. Про це заявив голова Полонської райдержадміністрації Олександр Нагурний.Кондратюк Петро МихайловичКондратюк Петро Михайлович
Корупція в районі буде нещадно знищуватись, а інвестиції будуть залучатись без поборів з боку можновладців. Про це заявив голова Полонської райдержадміністрації Олександр Нагурний.

20 липня голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний, член партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» провів щотижневу апаратну нараду. У вступному слові голова району проінформував керівників структурних підрозділів райдержадміністрації , установ та організацій району про завдання, які поставив Президент України та голова обласної державної адміністрації перед місцевими державними адміністраціями. Насамперед, це нещадна боротьба з корупцією на всіх рівнях та створення сприятливого бізнес-середовища для залучення інвестицій.

Олександр Нагурний повідомив присутніх ,що 28 липня завершується процес створення нової структури адміністрації , ліквідовується відділ освіти, молоді та спорту та відділ культури шляхом об’єднання в один структурний підрозділ. Скорочується чисельність працівників управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації. Крім очевидних вигод для держбюджету від скорочення чисельності держслужбовців, це має змінить на краще стандарти роботи райдержадміністрації та якість послуг, які органи влади надають населенню. Відповідні структурні зміни отримали схвалення на рівні керівництва області та запропоновані для впровадження як приклад для інших районів.

Нажаль замість допомоги в реформуванні органів державної влади, деякі керівники структурних підрозділів спробували саботувати розпорядження голови адміністрації. Відповідально можу заявити, наголосив Олександр Нагурний, що процеси реформування та змін невідворотні, цього вимагає від керівників районів Президент України, громадянське суспільство, це вимога часу. Всі хто буде і надалі заважати проводити необхідні перетворення, спроби тиснути на мене як керівника району, отримають жорстку відповідь в межах закону. Схеми збагачення за рахунок державного бюджету,ми обов’язково зламаємо та недопустимо їх відновлення , всі хто був задіяний в корупції мають зрозуміти, що покарання невідворотне.

Так на начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації пана П.Кондратюка складено протокол про вчинення корупційних дій – виявляно конфлікт інтересів, адже його жінка прцювала директором школи. При цьому намагаючись скрити факти власних корупційних діянь даний посадовець використовуючи своє службове становище та тиск на підлеглих, підробив цілу низку вихідної-вхідної документації. За цими фактами наразі проводиться слідство. «Ці всі справи ми доведемо до логічного завершення, в освітянській галузі має панувати закон та порядок», -зазначив Олександр Нагурний.

З цією ж метою на даний час в відділі освіти вже працює перевірка Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області, її результати та звіт ми доведемо до відома громади району. Такі ганебні «традиції» як хабарі за працевлаштування, торгівля посадами керівників навчальних закладів, постачання не якісного вугілля, продуктів харчування тощо, будуть жорстко викоріненні. Голова адміністрації звернувся до жителів району повідомляти про будь які факти та підозри у вчиненні корупційних дій чиновниками , адже лише спільними діями ,влади та громадянського суспільства, можливо провести якісні зміни на краще.

Також Олександр Нагурний проінформував про залучення інвестицій в район. Проведена надзвичайно велика робота для створення сприятливого інвестиційного клімату. На території колишнього фарфорового заводу намагаємось створити сучасне виробництво, мова йде про залучення суми понад мільярд гривень інвестицій та створення понад 200 робочих місць. Нажаль певні «сили», з числа бувших очільників району та осіб які на них впливають, намагаються дестабілізувати ситуацію в районі з метою, щоб дана інвестиція не прийшла в Полонне, створюють всі можливі перепони на рівні Полонської міської ради.

Проте в мене, як в керівника ,зазначив голова адміністрації, є розуміння ситуації, підтримка як від полончан так і від керівництва області, тому інвестиції будуть заходити в район без поборів та різних корупційних схем. Інвестори зрештою мають отримати реальну допомогу від влади та депутатського корпусу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього