У Полонському районі за добу виявили 16 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни
15 вересня сапери загону спеціального призначення вилучили та у спеціально відведеному місці знищили 6 артилерійських снарядів калібру 152 мм часів Другої Світової війни.У Полонському районі за добу виявили 16 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни
15 вересня сапери загону спеціального призначення вилучили та у спеціально відведеному місці знищили 6 артилерійських снарядів калібру 152 мм часів Другої Світової війни.
Вибухонебезпечні знахідки були виявлені в м. Полонне, на вул. Залізничній під час проведення земляних робіт. Під час контрольного обстеження території сапери додатково виявили ще 8 аналогічних артснарядів.
Цього ж дня до полонських рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час зачистки та вирубки ділянки в лісовому масиві було виявлено 2 німецькі 100 кг авіабомби часів Другої Світової війни.

Шановні громадяни! Щоб не трапилося біди, під час виявлення підозрілого предмету потрібно неухильно дотримуватися правил безпеки. В жодному разі не торкайтеся небезпечного предмету. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Після цього слід відразу зателефонувати до Служби порятунку 101.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього