У Полонській гімназії відбулося літературно-музичне свято «Уклін Кобзарю»«Серед темної ночі у селі Моринці, у хаті Григорія і Катерини Шевченків блиснув вогник – це народилася дитинка.
Назвали хлопчика Тарасом. Для пана – нова кріпацька душа, а для України – великий поет, Кобзар, батько цілої нації». Такими словами розпочалося у Полонській гімназії літературно-музичне свято «Уклін Кобзарю».«Серед темної ночі у селі Моринці, у хаті Григорія і Катерини Шевченків блиснув вогник – це народилася дитинка.
Назвали хлопчика Тарасом. Для пана – нова кріпацька душа, а для України – великий поет, Кобзар, батько цілої нації». Такими словами розпочалося у Полонській гімназії літературно-музичне свято «Уклін Кобзарю». Захід присвятили 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Звичайно ж, на святі звучала поезія Великого Кобзаря, а також музичні композиції за його творами. Їх виконували гімназистки Дарина Герасимчук і Аліна Вишневська, Крістіни Карась і Дана Соснова, Іванна Вязьміна, Зоряна Стремедловська, Анастасія Шевчук та Влада Залевська. А Ірина Буга Кобзаревій пам’яті присвятила свій власний вірш. Танцювальну програму представив народний ансамбль «Едельвейс». Завершилося ж свято піснею «Мова єднання» у виконанні місцевого гурту «Смайлики».

За матеріалами: “Поділля-Центр”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього