У приміщенні Чемеровецької дитячої художньої школи відбулася виставка робіт учнів з багатодітних сімей під назвою: «Таланти твої, багатодітна родино!»Реалізація на регіональному рівні завдань, направлених на розвиток у дітей шкільного віку та підлітків творчих здібностей, на сьогоднішній день є одним із найважливішим пріоритетів у діяльності органів виконавчої влади на місцях, наголошує Президент України Віктор Янукович. Адже від налагодженої співпраці усіх причетних структур у заданому напрямку роботи залежатиме майбутнє нашої держави.
Реалізація на регіональному рівні завдань, направлених на розвиток у дітей шкільного віку та підлітків творчих здібностей, на сьогоднішній день є одним із найважливішим пріоритетів у діяльності органів виконавчої влади на місцях, наголошує Президент України Віктор Янукович. Адже від налагодженої співпраці усіх причетних структур у заданому напрямку роботи залежатиме майбутнє нашої держави.

У приміщенні Чемеровецької дитячої художньої школи відбулася виставка робіт учнів з багатодітних сімей під назвою: «Таланти твої, багатодітна родино!». Серед її експонатів малюнки, які представлені у номінаціях образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Під час заходу вихованці 1-класів ДХШ разом із викладачами демонстрували відвідувачам натюрморти, пейзажі, декоративний розпис та різні сюжети, виконані ними у рамках підготовки до проведення вищеназваної виставки.

Учасники зібрання отримали не лиши багато позитивних емоцій від побаченого, а весело провели час у тісному колі друзів.

Розміщено Ю.Наконечним за матеріалами Чемеровецької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього