У п'ятницю, 14 лютого Хмельницькі євромайданівці вкотре зберуться під стінами обласної адміністраціїЛюди прийдуть на Хмельницький майдан аби депутати прийняли бюджет краю чесно та прозоро. Це рішення громада ухвалила на ювілейному, вже 10-му народному віче.Люди прийдуть на Хмельницький майдан аби депутати прийняли бюджет краю чесно та прозоро. Це рішення громада ухвалила на ювілейному, вже 10-му народному віче.

У неділю по всій Україні люди вже вдесяте зібралися на народне віче. Кілька сотень мітингувальників вийшли і на центральну площу Хмельницького. Як заявляє громада – кінцевою метою є відставка діючого президента та повне перезавантаження влади. Нині активісти мають план дій якому і слідують.

На майдан прийшли також люди, котрі виявили солідарність із росіянами. Нагадаємо, 8 лютого у Москві на Манежній площі було затримано кілька десятків активістів за те, що вони одночасно відкрили парасолі. Флешмоб був організований на підтримку опозиційного телеканалу Дождь, котрий, як стверджують активісти, влада намагається закрити.

Зараз на Хмельницькому майдані організовано цілодобове чергування, тож розходитися з головної площі міста ніхто не збирається. Правоохоронці, за словами активістів, продовжують допитувати людей у справі щодо захоплення приміщення облдержадміністрації 24 січня. Мітингувальники ж наголошують на необхідності й далі залишатися на майданах у всіх містах України.

Наступного разу люди зберуться під стінами обласної адміністрації у п*ятницю, 14 лютого, коли прийматиметься бюджет краю. Таким чином хмельничани сподіваються вплинути на депутатів, аби ті прийняли обласний кошторис чесно та прозоро.

За матеріалами: http://excl.com.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього