У райцентрах Хмельниччини з’явиться патрульна поліція
Щоправда, діятиме вона трохи в іншому форматі, ніж у обласному центрі.У райцентрах Хмельниччини з’явиться патрульна поліція
Щоправда, діятиме вона трохи в іншому форматі, ніж у обласному центрі, зважаючи на особливості обслуговування сільської місцевості.

Групи реагування патрульної поліції (ГРПП) виїжджатимуть на всі виклики «102», а за їх відсутності — займатимуться превентивною діяльністю.

— Загалом таких груп на першому етапі буде 33, але згодом планується запустити 49 екіпажів, до складу яких входитиме по два працівники поліції. У кожного патруля буде свій сектор роботи. Коли надходитиме виклик до чергового на номер «102», інформацію передаватимуть диспетчеру і на групи реагування патрульних», — розповів начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський.

За його словами, у кожного наряду буде план завдань. Коли викликів не буде, поліцейські перевірятимуть або власників зброї, або раніше судимих осіб, які перебувають під адміннаглядом. Перевірятимуть патрульні і різні розважальні та торгівельні заклади, де торгують спиртними напоями. Загалом, те, чим раніше займались дільничні офіцери поліції, тепер належатиме до повноважень ГРПП, повідомляють у секторі комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього