У Райківецькій виправній колонії (№78) з'явився доступ до Інтернету
В колонії обладнали Інтернет-клас з метою забезпечення засудженим права доступу до глобальної мережі Інтернет. Відкриття комп’ютерного класу відбулось відповідно до основних напрямків реформування кримінально-виконавчої системи України з метою приведення її згідно з діючими європейськими та світовими стандартами.У Райківецькій виправній колонії (№78) з'явився доступ до Інтернету
В колонії обладнали Інтернет-клас з метою забезпечення засудженим права доступу до глобальної мережі Інтернет. Відкриття комп’ютерного класу відбулось відповідно до основних напрямків реформування кримінально-виконавчої системи України з метою приведення її згідно з діючими європейськими та світовими стандартами.
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів» засуджені мають право на вільний доступ до глобальної мережі Інтернет, окрім доступу до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість.
Відтепер засудженні мають можливість користуватися Державними сайтами, цікавитися подіями України, світу, рідної місцевості. Під час відвідування Інтернет-класу особи, позбавлені волі, матимуть змогу ознайомлюватись із найбільш актуальною нормативно-правовою інформацією щодо умов та порядку відбування покарання, застосування пільг, заохочувальних норм тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього