У Райківську колонію наркотики намагалися передати у вигляді цукерок
30 липня 2015 року в Райківецькій виправній колонії (№78) управління ДПтС України у Хмельницькій області завдяки пильності несення служби працівників відділу нагляду і безпеки установи, під час догляду вмісту посилки, яка надійшла на адресу засудженого, було виявлено та вилучено мобільний телефон, який методом хитрощів був прихований в середині шматка сала. По даному факту проводиться перевірка.У Райківську колонію наркотики намагалися передати у вигляді цукерок
30 липня 2015 року в Райківецькій виправній колонії (№78) управління ДПтС України у Хмельницькій області завдяки пильності несення служби працівників відділу нагляду і безпеки установи, під час догляду вмісту посилки, яка надійшла на адресу засудженого, було виявлено та вилучено мобільний телефон, який методом хитрощів був прихований в середині шматка сала. По даному факту проводиться перевірка.

Того ж дня, під час догляду вмісту посилки, що надійшла засудженому в прихованому вигляді в середині цукерок було виявлено та вилучено 14 поліетиленових згортків із речовиною темно-зеленого кольору рослинного походження в подрібненому стані.

У даному випадку викликано працівників ОВС та зібрано матеріали згідно з чинним законодавством.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього