У Райківську колонію наркотики намагалися передати у вигляді цукерок
30 липня 2015 року в Райківецькій виправній колонії (№78) управління ДПтС України у Хмельницькій області завдяки пильності несення служби працівників відділу нагляду і безпеки установи, під час догляду вмісту посилки, яка надійшла на адресу засудженого, було виявлено та вилучено мобільний телефон, який методом хитрощів був прихований в середині шматка сала. По даному факту проводиться перевірка.У Райківську колонію наркотики намагалися передати у вигляді цукерок
30 липня 2015 року в Райківецькій виправній колонії (№78) управління ДПтС України у Хмельницькій області завдяки пильності несення служби працівників відділу нагляду і безпеки установи, під час догляду вмісту посилки, яка надійшла на адресу засудженого, було виявлено та вилучено мобільний телефон, який методом хитрощів був прихований в середині шматка сала. По даному факту проводиться перевірка.

Того ж дня, під час догляду вмісту посилки, що надійшла засудженому в прихованому вигляді в середині цукерок було виявлено та вилучено 14 поліетиленових згортків із речовиною темно-зеленого кольору рослинного походження в подрібненому стані.

У даному випадку викликано працівників ОВС та зібрано матеріали згідно з чинним законодавством.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження