Голова Городької РДА похвалив Януковича за державницьку діяльність День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності і Свободи України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.Голова Городької РДА похвалив Януковича за державницьку діяльність День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності і Свободи України.

Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Заклади освіти, культури, громадські організації Городоччини, активно включились у проведення виховних та просвітницьких заходів з даної тематики. 20 січня знакова подія відбулась у районному історико-краєзнавчому музеї, де в урочистій обстановці відкрито розширену тематичну експозицію «Соборність і Свобода – наріжні камені національної ідеї».

На відкриття експозиції завітав голова райдержадміністрації Володимир Свіжий. Захід відвідали також представники громадськості, краєзнавці, музейні працівники та молодь.

Відкриваючи експозицію, очільник району Володимир Свіжий відзначив: «Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків. Нехай же наша державницька діяльність, ініційована Главою держави Віктором Януковичем, позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення країни, на добробут і розквіт духовності народу. Хай розум, воля і любов до рідної Городоччини згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.»

За матеріалами Городоцької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього