У "Роснефти" закінчилась нафта?
\”НК \”Роснефть\” підписала довгостроковий контракт про постачання нафти і нафтопродуктів з венесуельською PDVSA (Petróleos de Venezuela SA). В цілому протягом найближчих п\’яти років \”Роснефть\” закупить у PDVSA більше 1,6 млн тонн нафти, а також 9 млн тонн нафтопродуктів.У "Роснефти" закінчилась нафта?
\”НК \”Роснефть\” підписала довгостроковий контракт про постачання нафти і нафтопродуктів з венесуельською PDVSA (Petróleos de Venezuela SA). В цілому протягом найближчих п\’яти років \”Роснефть\” закупить у PDVSA більше 1,6 млн тонн нафти, а також 9 млн тонн нафтопродуктів.
Подібні кроки здійснюються в наступних випадках.
По-перше: коли купуєма нафта коштує дешевше, ніж видобуток власної, а тому на цьому можна не тільки заощадити, а ще й заробити на перепродажі. Однак дана практика вкрай рідко зустрічається і мало використовувана.
По-друге: видобуток нафти в країні падає і для забезпечення потреб необхідні обсяги докуповують. Так само це спрацьовує коли намагаються економити на своїх надрах, при невигідних економічних умовах на ринку.
Ну і по-третє: подібне практикується коли хочуть задобрити нових або старих \”друзів\”, такий собі пряник.
Який з цих варіантів відпрацьовує Роснефть – подивимося. Однак, в повній мірі виконувати свої функції, а саме \”Пошук і розвідка родовищ вуглеводнів, видобуток нафти, газу, газового конденсату, реалізація проектів з освоєння морських родовищ, переробка видобутої сировини, реалізація нафти, газу та продуктів їх переробки на території Росії і за її межами\”, компанія явно вже не в змозі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього