У різних куточках Хмельниччини засяяли новорічні ялинки
На день Святого Миколая у містах Хмельницької області відбувалися святкові відкриття новорічних ялинок.У різних куточках Хмельниччини засяяли новорічні ялинки
19 грудня у містах Хмельницької області відбувалися святкові відкриття новорічних ялинок.
У Хмельницькому запалення ялинки відбулося разом з відкриттям гостини Миколая біля кінотеатру ім. Шевченка. До будиночку Святого хотіли завітати усі дітлахи для отримання подарунків. Нагадаємо, що гостина Святого Миколая працюватиме до 15 січня, щоб усі охочі встигнули завітати до неї. Миколай прийматиме гостей щодня з 16 до 19 години, у вихідні та святкові дні з 14.00 до 18.00 години. Також біля ялинки встановили невеличку сцену, на якій виступали танцювальні та співочі колективи міста, хмельничан вітали з наступаючими святами представники влади.

У Кам’янці-Подільському також стартував період новорічно-різдвяних свят. Саме цього дня на площі Польський ринок засвітилася головна ялинка міста, яка і є символом Нового року.
На відкриття зеленої красуні завітали як малі, так і дорослі. Жителі міста пройшли святковою кавалькадою від майдану Відродження до Старого міста. Очолили цьогоріч ходу не лише Діди Морози, а й козаки, які будуть головними героями багатьох новорічних заходів. Перед тим, як засвітити головну новорічну красуню, присутні на площі разом загадали одне бажання – мир в Україні.
У різних куточках Хмельниччини засяяли новорічні ялинки
У різних куточках Хмельниччини засяяли новорічні ялинки
Того ж вечора урочисто відкривали головну ялинку ще у двох містах Хмельниччини.
У Шепетівці урочисте відкриття головної ялинки міста відбулось на площі Т.Шевченка. Для малечі була влаштована концертна розважальна програма, різноманітні конкурси та сценки. Юні шепетівчани разом із почесними гостями свята Святим Миколаєм, Дідом Морозом та Снігуронькою запалили Новорічну красуню. Також урочисто засвітили головну ялинку Славути традиційно на площі біля Будинку Рад.
У різних куточках Хмельниччини засяяли новорічні ялинкиУ різних куточках Хмельниччини засяяли новорічні ялинки

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього