У січні "продуктовий" експорт Хмельниччини склав 75 мільйонів  гривень
У січні 2015 року подільські підприємці експортували за межі митної території України понад 33 тисячі тонн різних товарів на загальну суму понад 175 мільйонів гривень.У січні "продуктовий" експорт Хмельниччини склав 75 мільйонів  гривень
У січні 2015 року подільські підприємці експортували за межі митної території України понад 33 тисячі тонн різних товарів на загальну суму понад 175 мільйонів гривень.
У грошовому еквіваленті майже половину експортованих товарів склали продукти харчової промисловості. До основи «харчового» експорту увійшли молочні вироби, яйця курей, мед, різні види круп, соєва олія, сік яблучний та газовані напої. Загалом зазначених товарів експортовано понад 4 тисячі тонн на суму 75 мільйонів гривень, а Хмельницькою митницею ДФС при цьому оформлено 191 митну декларацію вказаних вантажів.
Основними покупцями виступали країни Євросоюзу, Ірак, Молдова та Китай.
Так, мед та яйця курей відправлялися до Німеччини, Польщі, Іраку, Молдови та ОАЕ, а різноманітні крупи – на ринки Великобританії, Франції, Угорщини.
Молочні вироби нашого краю залюбки споживають у Молдові та Узбекистані. Безалкогольними газованими напоями смакують у Ізраїлі, Італії та Молдові.
\”Продуктовий\” імпорт у січні поточного року здебільшого склала заморська свіжа вітамінна продукція. Зокрема, підприємці краю ввозили на ринки Хмельниччини помідори, перець, банани, мандарини, лимони, ананаси, виноград, ківі, хурму, апельсини та лимони. Постачальниками зазначених свіжих вітамінів були Чехія, Польща, Грузія та Болгарія.
Загалом інспектори обласної митниці оформили 27 \”вітамінних\” імпортних митних декларацій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього