У січні з доходів подолян на зміцнення обороноздатності України спрямовано 10,6 мільйона гривень
Загалом за січень та 2014 рік на Хмельниччині сплачено 63 мільйонів 536 тисяч гривень військового збору, – повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області.У січні з доходів подолян на зміцнення обороноздатності України спрямовано 10,6 мільйона гривень
Загалом за січень та 2014 рік на Хмельниччині сплачено 63 мільйонів 536 тисяч гривень військового збору, – повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

На думку податківців, за весь період сплати цього стратегічно важливого платежу в області забезпечено його стабільні надходження для забезпечення потреб Українських Збройних Сил. Водночас, ритмічні надходження цього нового податкового платежу є ознакою поінформованості платників про обов’язковість його сплати і сумлінного виконання свого патріотичного обов‘язку шляхом забезпечення цього платежу..

Нагадаємо, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким тимчасово до 1 січня 2015 року запроваджено військовий збір.

Відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII Перехідними положеннями Податкового кодексу України передбачено сплату військового збору до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС

у Хмельницькій області

Віктор Чиж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього