У селі на Славутчині нарешті вирішили проблему з електропостачанням
Спільні зусилля місцевої влади та народного депутата зробили те, чого не могли досягти протягом шести років.У селі на Славутчині нарешті вирішили проблему з електропостачанням
Близько 6 років мешканці села Романіни, що на Славутчині, мали величезну проблему з електропостачанням. І ось нарешті, спільними зусиллями місцевої влади та народного депутата, її вдалося вирішити.

«Одразу після обрання до Верховної Ради України, — розповідає народний депутат Роман Мацола, — мешканці села звернулися до мене з проханням допомогти налагодити їм нормальне електропостачання. Проблема виникла після того, як у 2009 році там закрився цегельний завод, і не було кому подбати про наявне обладнання. Люди мали серйозні проблеми, через перепади напруги у них виходила з ладу побутова техніка, обірвані проводи високої напруги становили загрозу життю місцевих мешканців».

Разом з місцевою владою, депутатом обласної ради Артуром Фрідманом народний депутат Роман Мацола включилися у пошуки шляхів вирішення проблеми, в першу чергу залучення коштів. Врешті, на будівництво ЛЕП було виділено 1 927 834 грн. із державного бюджету та 288 875 грн. з сільського.

У селі на Славутчині нарешті вирішили проблему з електропостачанням

Багато зусиль було потрачено, але історія має щасливе завершення. 4 липня була перерізана стрічка та введена в дію нова лінія електропередач. Тепер Романіни мають світло. Люди тішаться, але й про інші проблеми просять владу не забувати

«Я радий, — каже Роман Мацола, — що у цей нелегкий час нам вдалося вирішити конктерну справу цих людей. Переконаний, якщо всі політики, влада різних рівнів, співпрацюватимуть та зосередяться на конструктивній роботі, то і проблеми вирішуватимуться швидше, а простим людям житиметься значно краще».

Цього дня почесні гості також відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Миньківці, де зустрілися з трудовим колективом, соціально-побутовий комплекс Славутського районного територіального центру соціального обслуговування, де директор центру Лариса Мазур показала гостям нове спортивно-оздоровче обладнання, придбане завдяки участі в конкурсі мікро-грантів ГО «Інститут солідарності громад».

У селі на Славутчині нарешті вирішили проблему з електропостачанням

Народний депутат України Роман Мацола провів особистий прийом виборців, поспілкувавшись про проблеми селян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього