У селищі Маневичі Волинської з пожежі врятували двох людей похилого вікуПожежа виникла в одній з квартир двохповерхового житлового будинку на вулиці Незалежності у селищі Маневичі Волинської. Працівники ДСНС у складі двох відділень 13-ої державної пожежно-рятувальної частини вже за 5 хвилин прибули на місце події.Пожежа виникла в одній з квартир двохповерхового житлового будинку на вулиці Незалежності у селищі Маневичі Волинської. Працівники ДСНС у складі двох відділень 13-ої державної пожежно-рятувальної частини вже за 5 хвилин прибули на місце події. Вогонь хазяйнував у трикімнатній квартирі на першому поверсі будинку. Через сильне задимлення у помешканні на другому поверсі потребували допомоги чоловік та його дружина літнього віку. Жінку вивели з помешкання сходовою клітиною, а пенсіонера врятували через вікно за допомогою висувної драбини, повідомили в УДСНС у Волинській області.

Для ліквідації пожежі рятувальникам знадобилось 35 хвилин. Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

Управління ДСНС області звертається до громадян із застереженням дотримуватись правил пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням: не перегрівати їх понад міру, не розпалювати печі легкозаймистими речовинами, перед топковим отвором розмістити металевий лист.

За матеріалами: інтернет-видання “Вісник”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього