У серпні хмельницьким школярам та студентам магазин “Офіс-Центр” зарахував більше 10 тисяч гривень бонусів
Вже п\’ять років надійним партнером ПриватБанку по програмі “Бонус Плюс” є мережа магазинів “Офіс-Центр”. П’ять магазинів працюють в Хмельницькому, а 13 – у районних центрах області. В піковий період продажу канцтоварів дана мережа за місяць надала Хмельницьким школярам та студентам, як основним споживачам, понад 10 тис. грн. бонусів.У серпні хмельницьким школярам та студентам магазин “Офіс-Центр” зарахував більше 10 тисяч гривень бонусів
Вже п\’ять років надійним партнером ПриватБанку по програмі “Бонус Плюс” є мережа магазинів “Офіс-Центр”. П’ять магазинів працюють в Хмельницькому, а 13 – у районних центрах області. В піковий період продажу канцтоварів дана мережа за місяць надала Хмельницьким школярам та студентам, як основним споживачам, понад 10 тис. грн. бонусів.
“Партнерство з ПриватБанком у нас існує з перших днів діяльності банку на Хмельниччині, – розповідає директор мережі магазинів канцтоварів “Офіс-Центр” Анатолій Вітюк, – наша плідна співпраця завжди була підтверджена конкретними результатами. Завдячуючи ПриватБанку тільки ця програма Бонус Плюс приносить відчутну економію клієнтам, а нам – збільшення оборотності та клієнтопотоку. Окрім Бонус Плюс в наших магазинах діють дисконтні знижки по програмі VIP-клуб для власників елітних карток.”
Нагадаємо, що “Бонус Плюс” це – загальнонаціональна програма лояльності, розроблена ПриватБанком для торгово-сервісних підприємств, які приймають до оплати пластикові картки. При розрахунку картками ПриватБанку підприємство повертає покупцеві частину витрачених коштів у вигляді бонусів на спеціальний рахунок “Бонус Плюс”. Накопичені бонуси можна витратити у будь-якій торговій точці, яка є учасником програми.
“Популярність програми Бонус Плюс зростає з кожним днем. Разом з тим, ПриватБанк розширив можливість накопичувати та витрачати бонуси з допомогою усіх карток ПриватБанку, окрім корпоративних, – півідомляє керівник напрямку програми “Бонус Плюс” Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Дзяворук. – Лише за серпень місяць поточного року клієнтам Хмельницької області наші партнери, а їх сьогодні 998, нарахували понад 300 тис. грн.”
На сьогодні залишки рахунків “Бонус Плюс” клієнтів Хмельницької області складають понад 6 млн. грн.

Прес-центр ПриватБанку, Хмельницька філія

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього