Вчора близько 23:00 вечора у Шепетівці по вулиці Пархоменка, що неподалік 5 школи, зафіксували дивний напад на свійських кролів. Про це повідомляє кореспондент “ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО”.
Ірина Шворак, на господарство якої був здійснений напад, розповідає:
Ми сиділи, дивились телевізор, як раптом почули стукіт, ніби хтось в вікно гримає у сусідів. Почали гавкати собаки з усіх сторін і наш також. Це тривало хвилин 15. Але ми все думали, що це в сусідів хтось добивається. Аж раптом почули крик сусідки. Коли чоловік вибіг на двір, то вона голосила : “ви чого сидите, у вас там королі кричать диким криком і гуркіт ніби хтось залізо ломить.” Сказала що вона коли прийшла то бачила як там стояло щось велике, наче собака і темного кольору. Але коли чоловік побіг туди то вже нічого не було, окрім лежачих королів, причому вони абсолютно цілі, лише дві дірочки і випита кров. А клітки вирвані просто в хлам.
Родина Швораків до цього випадку не вірила у існування так званої “чупакабри”, та після цього випадку задумалися.
За словами Ірини, якби то була собака, то вона б з’їла кролів, а не просто випила їхню кров.
Поки що це перший подібний випадок, який зафіксували у Шепетівці. Тож радимо шепетівчанам, які тримають щось на кшталт курей, кролів, качок, зараз уважніше слідкувати за своїм господарством.

1 Comment

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього