У Шепетівці благодійники дбають про комфорт та затишок пацієнтів у лікарні
У Шепетівській центральній лікарні немає і закутка, куди б не заглянули благодійники з БФ «Зміцнення громад» і не допомогли зробити його хоч на крихту кращим.

У Шепетівці благодійники дбають про комфорт та затишок пацієнтів у лікарні
У Шепетівській центральній лікарні немає і закутка, куди б не заглянули благодійники з БФ «Зміцнення громад» і не допомогли зробити його хоч на крихту кращим.

Так, за 5 років діяльності Фонду було відремонтовано травматологічне, хірургічне, кардіологічне, неврологічне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Окрім того, в палатах Шепетівської ЦРЛ встановили пластикові вікна, замінили старі меблі, медперсоналу передали препарати та постільну білизну.

Сьогодні ж благодійники подбали про те, аби післяопераційне лікування та перебування пацієнтів у лікарні стало комфортним та затишним. Фахівці Фонду передали в користування медзакладу 8 функціональних медичних ліжок та матраців, які уже встановили в післяопераційні палати.

– Допомога Фонду стосується кожного відділення нашої лікарні. Ми отримали функціональні медичні ліжка, матраци до них і так звані тумбочки-трансформери, які стануть у пригоді працівникам лікарні та пацієнтам. Таких ліжок нашому медзакладі катастрофічно не вистачало. Зараз вони знаходяться в 3 післяопераційних палатах травматологічного та хірургічного відділень, – розповідає Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ.
Нині уже 8 пацієнтів відчули переваги нових ліжок.

– Ми дуже вдячні Благодійному фонду «Зміцнення громад» за якісні і зручні медичні ліжка, які він передав нашому відділенню. У хірургії усі ліжка мають бути такими, бо сприяють одужанню хворих. Більше того, такі меблі значно полегшать працю медпрацівників і зроблять лікування та перебування пацієнтів тут більш комфортним, – говорить Володимир Горлюк, завідуючий хірургічним відділенням Шепетівської ЦРЛ.

Шепетівська ЦРЛ стала не єдиним місцем, куди благодійники Фонду передали схожу допомогу. Госпіталь військової частини А 3267 у Старокостянтинові теж отримав 8 якісних медичних ліжок та 8 матраців. Наразі меблі там встановлюють і готують до використання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього