У Шепетівці для повноцінного надання адміністративних послуг не вистачає працівників, площі та техніки
Збільшення чисельності працівників можливе лиш у разі вирішення питання розширення площі приміщення центру та достатньої кількості оргтехніки.У Шепетівці для повноцінного надання адміністративних послуг не вистачає працівників, площі та техніки
18 лютого під головуванням міського голови Михайла Полодюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено 21 питання.
Під час зустрічі начальник центру надання адміністративних послуг Віктор Майдачевський відзначив, що кількість працівників, наявна у ЦНАПі, унеможливлює повноцінний формат надання адміністративних послуг за принципом єдиного вікна. Питання збільшення чисельності працівників можливе лиш у разі вирішення питання розширення площі приміщення центру та достатньої кількості оргтехніки. Поряд з тим, Віктор Майдачевський наголосив, що по кожному зверненню працівники ЦНАПу проводять консультування громадян про порядок отримання адміністративних послуг. В результаті чого зареєстровано лиш 183 відмови у наданні адміністративної послуги та 28 відмов дозвільних органів у наданні документу.

За словами начальника центру, працівниками ЦНАПу надається 126 видів послуг, у тому числі 31 – у сфері дозвільної системи. Протягом 2015 року до центру звернувся 17 тисяч 731 заявник, з них 12 тисяч 583 звернень щодо видачі повідомлень про призначення (не призначення) субсидій, які надаються по спрощеній схемі (по усному запиту заявника). За документами дозвільного характеру звернулось 264 заявника.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього