У Шепетівці комунальники забарикадувалися, щоб врятуватися від «тітушок»
Протистояння між місцевим теплопостачальником ТОВ «Енергоінвест» та громадою міста досягло критичної точки. Міська влада після дострокового розірвання концесійного договору з товариством вимагала повернення майна громади у її власність.У Шепетівці комунальники забарикадувалися, щоб врятуватися від «тітушок»
Протистояння між місцевим теплопостачальником ТОВ «Енергоінвест» та громадою міста досягло критичної точки. Міська влада після дострокового розірвання концесійного договору з товариством вимагала повернення майна громади у її власність. Тим паче, що законність такого рішення визнав і суд. Протягом декількох тижнів представники «Енергоінвесту» блокували доступ спеціальної комісії на територію підприємства. Проте 15 лютого адміністративну будівлю таки змогли зайняти працівники КП «Водопровідно-каналізаційне господарство», на яке тепер поклали обов’язки з теплопостачання у Шепетівці. 90% колективу «Енергоінвесту» погодилися написати заяви про перехід до міського комунального підприємства.

Вже згодом очільники «Енергоінвесту» влаштували мітинг перед приміщенням міської ради, у якому взяли участь чимало молодих людей спортивної зовнішності. 16 лютого, за словами шепетівського міського голови, близько 70 невідомих осіб, вдягнених у спортивний одяг і балаклави, прийшли до адміністративного приміщення теплопостачального підприємства. Тож представникам міського комунального підприємства довелося забарикадуватися.
«Представники поліції прибули на місце та не допустили силового варіанту розвитку подій. Втім, далі у цю справу не втручалися, спостерігали збоку. Проте сьогодні, 16 лютого, на прохання правоохоронців «тітушки» вийшли за межі підприємства і дали змогу вийти звідти заблокованим комунальникам. Наразі КП «Водопровідно-каналізаційне господарство» уклало угоду з приватною охоронною фірмою. Відтак, ми сподіваємося, що проблема охорони підприємства буде вирішена», – зазначив шепетівський міський голова Михайло Полодюк.

Водночас представники «Енергоінвесту» стверджують: вони звернулися до Вищого господарського суду України із касаційною скаргою. Але місцеві активісти, не дочекавшись рішення суду, здійснили рейдерське захоплення.

До речі, міська влада вирішила розірвати концесійний договір з ТОВ «Енергоінвест» ще навесні 2015 року через його багатомільйонні борги перед НАК «Нафтогаз», заборгованість перед міським бюджетом за користування комунальним майном та невиконання інвестиційних зобов’язань щодо реконструкції центральної котельні Шепетівки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього