У Шепетівці ліквідовані серійні крадії

У Шепетівці ліквідовані серійні крадії
Загальна сума збитків, яких зазнали мешканці Шепетівки від дій зловмисника, складає близько 130 тисяч гривень.У Шепетівці ліквідовані серійні крадії
Загальна сума збитків, яких зазнали мешканці Шепетівки від дій зловмисника, складає близько 130 тисяч гривень.

32-річний шепетівчанин раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабежі, але на шлях виправлення не став. На території міста впродовж останнього часу він скоїв цілий ряд крадіжок — від велосипедів до грошей та ювелірних виробів. Зазвичай зловмисник користувався безпечністю потерпілих: вночі проникав у незачинені гаражі та будинки, в яких йшов ремонт та не було господарів. Постраждали від його дій і власники кількох невеликих крамниць.

Нещодавно працівники Шепетівського міськвідділу міліції отримали оперативну інформацію та затримали зловмисника. Відбитки його взуття співпали із тими, які були залишені на місці злочину.

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Хмельницькій області, на даний момент серійний крадій перебуває під вартою. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Слідством доведена його причетність до вчинення 13 крадіжок. Загальна сума збитку від дій зловмисника складає близько 130 тисяч гривень. Згідно санкції статті йому загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Залишити відповідь