У Шепетівці на сесії міської ради активістці зламали руку
21 січня відбулася чергова шоста сесія Шепетівської міської ради. Вона стала однією з найскандальніших за весь час існування цього органу самоврядування.У Шепетівці на сесії міської ради активістці зламали руку
На порядку денному сесії значилося більше сорока проектів рішень міської ради. Депутати, зокрема, затвердили кошторис на утримання апарату виконкому, програму розвитку освіти міста на 2016-2020 роки; програму зміцнення матеріально-технічної бази закладу охорони здоров\’я Шепетівської центральної районної лікарні на 2016 рік та низку інших, важливих для міста програм.
Та \”гаряче\” у сесійній залі стало після того, як під\’їзди до міськвиконкому почали блокувати великогабаритною технікою ТОВ \”Шепетівка Енергоінвест\”, а персонал почав прориватися всередину, пише сайт міста Шепетівка. Як виявилось, у зв\’язку із прийняттям рішення Рівненського апеляційного господарського суду, який остаточно розірвав концесійний договір із ТОВ \”Шепетівка Енергоінвест\”, депутати мали прийняти рішення про повернення до комунальної власності цілісний майновий комплекс КП «Шепетівське підприємство теплових мереж». Очевидно, що концесіонера такий сценарій не влаштовував і вони спробували зірвати сесію міської ради.
На заваді натовпу стала охорона та місцева самооборона. Під час штовханини серйозно постраждала активістка самооборони Наталія Герасимчук – їй зломали руку в кількох місцях. Зі слів свідків, основним винуватцем нещасного випадку став головний інженер теплопостачального підприємства Бродюк Ю.О., саме він тягнув та пхав жінку. ЇЇ забрали до лікарні, де під наркозом збирали зламану кістку.
Міський голова Михайло Полодюк оголосив перерву, але це не зупинило генерального директора ТОВ \”Шепетівка Енергоінвест\” Сарнацького В.О. Він самовільно зайняв президію та почав палку промову, щоправда його вже практично ніхто не слухав, депутати вийшли із зали. Почалась словесна перепалка між ним та депутатом Михайлом Верхоглядом. Знову ж таки, зі слів свідків, незрозуміло як, у розмову втрутився депутат та колишній директор ТОВ Пустовойт Олександр, вже за мить він отримав удар по обличчю. На щастя, це був останній прояв насильства і після цього випадку, по завершенні перерви, всі зайняли свої місця і продовжили роботу.
В підсумку депутати вирішили створити комісію з приймання-передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» та зобов\’язали ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» надати до 25 січня цього року до Шепетівської міської ради перелік майна та відповідну документацію до нього тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього