У Шепетівці на станціях доочистки води "попрацювали" вандали
Уже декілька років шепетівчани користуються станціями доочистки води, що обслуговуються нашим підприємством. Працівники Шепетівського водоканалу виконують необхідні поточні роботи, стежать за станом фільтруючого обладнання, проводять періодичний аналіз якості води. Можливість скористатися відфільтрованою водою необмежена для населення на протязі всієї доби.У Шепетівці на станціях доочистки води "попрацювали" вандали
Уже декілька років шепетівчани користуються станціями доочистки води, що обслуговуються нашим підприємством. Працівники Шепетівського водоканалу виконують необхідні поточні роботи, стежать за станом фільтруючого обладнання, проводять періодичний аналіз якості води. Можливість скористатися відфільтрованою водою необмежена для населення на протязі всієї доби.

В ніч 3 18 по 19 квітня невідомі пошкодили кнопки на станціях доочистки води по проспекту Миру та по вулиці Українська. Прикро усвідомлювати, але це було здійснено навмисне, не випадково, про що свідчить характер пошкоджень. Цими діями нашому підприємству нанесено матеріальні збитки. Крім того значна частина мешканців Шепетівки, що користується станціями доочистки води за вказаними адресами змушена терпіти незручності.

Адміністрація Шепетівського водоканалу звертається до мешканців міста з проханням не повторювати подібні вчинки, не наносити шкоди комунальній власності громади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього