У Шепетівці на територію котельні кинули вибуховий пристрій
За версією представників Шепетівського відділу поліції, небезпечним предметом є так званий «вубухопакет». Хоча, за припущенням фахівців з піротехніки, наявність осколків свідчить про гранату, а саме – РГД-5.У Шепетівці на територію котельні кинули вибуховий пристрій
В ніч проти 22 лютого на територію однієї з котелень Шепетівки на вулиці Судилківській невідомі кинули вибуховий пристрій. За версією представників Шепетівського відділу поліції, небезпечним предметом є так званий «вубухопакет». Хоча, за припущенням фахівців з піротехніки, наявність осколків свідчить про гранату, а саме – РГД-5. На щастя, ніхто з працівників котельні не постраждав. Споруда теж не зазнала ушкоджень. Щоправда, вибухом зірвало обшивку з труб , а уламками дещо посікло навколишні приміщення.
Нагадаємо, у Шепетівці триває протистояння міської влади та теплопостачальника – ТОВ «Енергоінвест». З товариством нещодавно достроково розірвали концесійну угоду через багаточисельні борги приватного підприємства перед НАК «Нафтогаз», несплату до міського бюджету за користування комунальним майном та невиконання інвестиційних зобов’язань щодо реконструкцій центральної котельні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього