У Шепетівці перенесли тимчасовий ринок
Багато років, кожної суботи, Проспект Миру перетворювався на тимчасовий ринок, де шепетівчани полюбляли купляти різноманітні товари. Але відтепер, в силу економічних проблем, все зміниться.У Шепетівці перенесли тимчасовий ринок
Багато років, кожної суботи, Проспект Миру перетворювався на тимчасовий ринок, де шепетівчани полюбляли купляти різноманітні товари. Але відтепер, в силу економічних проблем, все зміниться.
Не секрет, що велика частина торговців на тимчасовому ринку були іногородніми. Ще донедавна Шепетівка була для них основним ринком збуту їх товарів, але з часом все змінилось. Через закриття виробничих підприємств та зубожіння наших земляків, все більше торговців відмовлялось від поїздок в наше місто, їх вибір падав на інші міста.
Тому щоб не конкурувати з більш заможними населеними пунктами, на останньому позачерговому засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради було прийнято рішення змінити день проведення тимчасового ринку на Проспекті Миру з суботи на неділю, повідомляє сайт Шепетівки.

Всі інші стаціонарні ринки Шепетівки діятимуть як і раніше по встановленому ними розкладу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього