У Шепетівці провели форум-реквієм в пам’ять про Героя України
Форум-реквієм «З Україною в серці» пам\’яті Миколи Дзявульського відбувся в Шепетівському навчально-виховному комплексі №1.У Шепетівці провели форум-реквієм в пам’ять про Героя України
Форум-реквієм «З Україною в серці» пам\’яті Героя України Миколи Дзявульського відбувся в Шепетівському навчально-виховному комплексі №1. Окрім міського голови на захід завітали дружина героя Надія Дзявульська, дочка Оксана, депутат міської ради Богдан Одуд, директор Городнявського НВК Валентина Крупник, начальник управління освіти Людмила Тихончук, педагоги, учні.
На початку зустрічі присутні відвідали шкільний музей «Герої Небесної Сотні. М.С. Дзявульський», де преглянули експозицію.
\”Микола Степанович не міг просто так сидіти вдома, коли в країні хазяйнували бандити, не міг терпіти, хотів щось змінити. Так було і під час Помаранчевої революції, і в 2013-2014 роках. З перших днів протесту він поїхав на Майдан. У Шепетівці збирав людей, відправляв їх у столицю, знаходив для цього транспорт. Він був координатором Шепетівського осередку ВГО \”Майдан\”, піклувався про кожного земляка, який приїжджав на мітинг. Постійно їздив із Шепетівки до Києва і навпаки, підіймав краян на боротьбу\”, – повідомив Богдан Одуд.
Після свого виступу Богдан Михайлович подарував шкільному музею вишитий руками матері Миколи Дзявульського портрет Тараса Шевченка, який зберігався у нього.
Наприкінці заходу присутні запропонували започаткувати конкурс науково-дослідницьких робіт МАН «Україна понад усе» імені Героя Украни.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього