У Шепетівці школі-інтернату допомагають благодійники та бізнесмени
Сьогодні в школі-інтернаті навчається 156 дітей з різних областей і районів.У Шепетівці школі-інтернату допомагають благодійники та бізнесмени
1 квітня Шепетівська школа-інтернат зустрічала гостей. Благодійники, представники бізнесу і управління освіти завітали сюди для підписання договору про співпрацю. Точніше, 4-стороннього Меморандуму між БФ «Зміцнення громад», корпорацією «Сварог Вест Груп», Благодійним фондом «OEKROE» (Нідерланди) та управлінням освіти Шепетівської місцевої ради. Робили це не вперше, адже рівно рік тому підписували аналогічний документ, який став початком ремонту гуртожитку школи. Тоді спільними зусиллями вдалося створити європейські умови життя в 2 корпусах, залучивши на це більше 1 млн грн. Тепер зустрілися у тому ж колі, аби оголосити хорошу новину: ремонт гуртожитку продовжиться!
Сьогодні в школі-інтернаті навчається 156 дітей з різних областей і районів. Це малюки соціально незахищених категорій, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування. Пансіон для них став домом, а вихователі за роки навчання – без перебільшення рідними людьми.
– Приємно знову бути у цьому закладі. Ми переконані, що всі ті добрі справи, які об’єднали нас сьогодні, дадуть головний результат – виховають талановитих дітей, гідне майбутнє нашої країни. Нам вдалося відшукати голландських партнерів, залучити корпорацію «Сварог Вест Груп» та міське управління освіти задля відбудови школи-інтернату. Ми знаходимо ресурси, адже щиро віримо, що працюємо на благо нашої країни і задля того, що дороге серцю кожної людини, – дітей, – додає Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».
Партнери Фонду – християнський фонд «OEKROE» – уже не перший рік допомагають українцям і працюють виключно як волонтерська організація, не отримуючи від роботи жодного доходу. А кошти, які вони вкладають у реалізацію проектів, отримують від людей, компаній та церкви.
– Надворі весна, і якби зараз Ви були у нашій частині Голландії, Ви би побачили величезні поля, на яких цвітуть тюльпани. Щоразу, коли я приїжджаю в Україну і бачу Ваші обличчя, тоді я розумію, що весна для мене триває цілий рік. Минулого року ми дуже плідно попрацювали з БФ «Зміцнення громад». Ви запитаєте: «Чому ми допомагаємо українцям?» Наша відповідь така: «Ми – християни, і отримуємо дуже багато від Бога, тому можемо і хочемо цим поділитися». Ми навчаємося один в одного, і наша надійна співпраця має таку формулу: 1+1=3, – говорить Яаб де Мой, директор голландського християнського фонду «OEKROE».
Гордість школи-інтернату – це футбольна команда. Після підписання Меморандуму гості та меценати мали нагоду помірятися з учнями спритністю та зіграти з ними футбол. У товариському матчі, звісно, перемогла дружба. Так, учні готуються до майбутніх ігор, а благодійники з меценатами – до важливої та кропіткої роботи. Співпраця із Шепетівською школою-інтернатом триває…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього