У Шепетівці спрямують 2,5 мільйони гривень для підтримки медичної галузі
Така необхідність виникла у зв’язку із децентралізаційною реформою, згідно із якою фінансування закладів охорони здоров’я здійснюватиметься силами місцевих бюджетів, без допомоги з державної скарбниці.У Шепетівці спрямують 2,5 мільйони гривень для підтримки медичної галузі
Така необхідність виникла у зв’язку із децентралізаційною реформою, згідно із якою фінансування закладів охорони здоров’я здійснюватиметься силами місцевих бюджетів, без допомоги з державної скарбниці.

«У таких суворих умовах царина охорони здоров’я Шепетівщини переживає непрості часи», – відзначають посадовці райдержадміністрації.

За їхніми словами, дефіцит коштів у медичній галузі цього року становить близько 15 млн. грн.

Наразі у районі, окрім центральної райлікарні, діють 15 амбулаторій сімейної медицини, 26 ФАПів, Грицівська райлікарня, центр первинної медико-санітарної допомоги , 17 медичних пунктів тимчасового базування та вузлова лікарня станції «Шепетівка».

І хоча Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА настійливо рекомендував шететівським посадовцям оптимізувати чисельність медичних працівників на 300 штатних одиниць, про закриття жодного медзакладу поки що не йдеться. Оскільки це може призвести до погіршення якості надання послуг.

Натомість без скорочення штату все ж не обійдеться. Це торкнеться насамперед працівників пенсійного віку. Також оптимізацію втілюватимуть шляхом скорочення ліжкомісць та реорганізації відділень.

Залиште коментар

Також по темі

У Шепетівці в ставку здохла риба. Підозрюють цукровий комбінат, який скинув у водойму відходи

У ставку, що розташований неподалік Шепетівського цукрового заводу,