У Шепетівці – свій батькомайдан
Батьки та вчителі загальноосвітньої школи №1 пікетували міську раду.У Шепетівці – свій батькомайдан
Батьки та вчителі загальноосвітньої школи №1 пікетували міську раду.

Вимагали справедливості. Мовляв, нового очільника школи призначили тиждень тому без попередження та будь-якого узгодження з педагогічним колективом. Батьки та вчителі вважають таку кадрову рокіровку недоцільною і наполягають, аби на посаді залишилася людина, котра й виконувала в школі обов’язки директора протягом останнього року.

Плакати, емоції та кількагодинні суперечки. Біля Шепетівської міської ради кілька десятків освітян та батьків учнів тутешньої загальноосвітньої школи №1 вимагають повернути на посаду Галину Піонтковську. Це завуч вказаної школи – вона попередній рік виконувала обов’язки керівника навчального закладу, а тиждень тому на цю посаду призначили іншу людину. При цьому, кажуть пікетувальники, і вчителів, і батьків просто поставили перед фактом.

Претензії пікетувальників вислуховував керуючий справами Шепетівського міськвиконкому Василь Рачук, адже міський голова перебуває у відпустці, а його перший заступник вирушив у відрядження до обласного центру. Вимоги батьків і вчителів школи посадовець вважає неправомірними.

Тим часом у школі повним ходом йде підготовка до нового навчального року. Новопризначений директор Марія Маслій приступила до виконання своїх обов’язків.

Пікетувальників підтримали і декілька депутатів міської ради, діти яких також навчаються у першій школі. Кажуть, Галина Піонтковська – досвідчений педагог і відповідальний керівник. А тому будуть відстоювати її перед міською владою.

Конкурсний відбір на посади керівників шкіл у Шепетівці не передбачений. Проте певні критерії добору кадрів є – запевняє Василь Рачук.

Тим часом Марію Маслій конфліктна ситуація не збентежила. Новопризначений директор Шепетівської загальноосвітньої школи впевнена: пристрасті навколо кадрових ротацій до початку навчального року вщухнуть.

Подробиці – у сюжеті Поділля-центр

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту