У Шепетівці в останню путь провели Володимира Горлюка
Вчора в приміщенні водолікарні всі бажаючі могли попрощатись з лікарем.У Шепетівці в останню путь провели Володимира Горлюка
Вчора, 4 квітня, в приміщенні водолікарні всі бажаючі могли попрощатись із Володимиром Горлюком. Цією можливістю скористались близько тисячі людей. Як ми вже повідомляли, в суботу завідуючий хірургічним відділенням Шепетівської ЦРЛ покінчив життя самогубством.
На прощання завітали колеги, колишні пацієнти, посадовці міста та району. Віддати шану хірургу приїхали також мешканці навколишніх районів: Славутського, Полонського, Ізяславського.
На разі правоохоронці розглядають декілька версій причин самогубства. За однією, Володимир Горлюк переживав через те, що перестав розвиватися професійно, за іншою, люди подейкують, що в нього була невиліковна хвороба. Попри те, що було проведено розтин, правоохоронці поки що не підвердили другу теорію. Співмешканка, яка виявила тіло чоловіка, каже, що в останній час він був замкнений в собі, неохоче спілкувався та був у депресії, повідомляє сайт Шепетівки.
Труну із загиблим виносили під оплески присутніх, таким чином люди висловлювали шану та дяку професіоналу своєї справи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього