У Шепетівці відбулась зустріч із «кіборгом»
У музеї М. Островського та в медичному училищі м. Шепетівки мешканці міста зустрілися з «кіборгом» Володимиром Небіром (позивний «Доктор Хаос»), учасником оборони Донецького аеропорту.У Шепетівці відбулась зустріч із «кіборгом»
У музеї М. Островського та в медичному училищі м. Шепетівки відбулась хвилююча зустріч з «кіборгом» Володимиром Небіром (позивний «Доктор Хаос»), учасником оборони Донецького аеропорту, повідомляє сайт Шепетівки.
У цьому році він закінчує навчання у військовому інституті КНУ ім. Т.Г. Шевченка. На даному етапі проходить стажування у в/ч А4127 топографів міста.
Володі лише 23 роки, та не дають йому спокою події, які пережив. Маючи глибокі патріотичні переконання, хлопець потрапив у вир подій на Майдані, став парамедиком, рятував людські життя. Не залишав друзів навіть тоді, коли отримав опіки внутрішніх органів хімічними речовинами.
Володимир Небір добровільно пішов у військо боронити Україну від ворога на Схід України. Службу проходив у легендарному 90-му окремому аеромобільному батальйоні. Під час оборонних боїв за Донецький аеропорт Володя на собі відчув страхіття війни, біль втрати побратимів. Його мужність, відвага, бойовий дух вражає. Коли є такі сини України, ми обов’язково переможемо!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього