У Шепетівці відбувся благодійний ярмарок-аукціон
З нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України, відділ сім\’ї, молоді та спорту, активісти та волонтери Молодіжної ради Шепетівки, адміністрація міського будинку культури, вирішили провести благодійний ярмарок-аукціонУ Шепетівці відбувся благодійний ярмарок-аукціон
З нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України, відділ сім\’ї, молоді та спорту, активісти та волонтери Молодіжної ради Шепетівки, адміністрація міського будинку культури, вирішили провести благодійний ярмарок-аукціон, під час якого вдасться залучити кошти на лікування нашого земляка, пораненого бійця, який брав участь в антитерористичній операції Ставничого Олександра, повідомляють на сайті міста Шепетівка.
Організатори висловили надію, що представники влади міста, підприємці, громадські і політичні активісти міста не залишиться байдужими, а стануть активними учасниками заходу, який принесе естетичне задоволення і допоможе придбати саме той лот, який припаде до душі та стане прикрасою інтер\’єру або чудовим подарунком для друзів на день Святого Миколая чи Новорічно–різдвяних свят.

У Шепетівці відбувся благодійний ярмарок-аукціон У Шепетівці відбувся благодійний ярмарок-аукціон

На аукціон було винесено 24 лоти кращих майстрів міста та району, керівників творчих колективів та приватних підприємців різних стилів та технік.

За результатами торгів було отримано 13 220 грн., які будуть передані на лікування Олександра Ставничого, якому бажаємо якнайшвидшого одужання.

Організатори заходу висловили слова щирої вдячності керівнику міста Михайлу Полодюку, який допоміг вирішити транспортні та організаційні питання у підготовці даного заходу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього