Відомство зазначає, що максимальна дальність стрільби в базовій версії БМ-21 – 20,5 км, мінімальна – 5 км. В модернізованому варіанті БМ-21 \”Бастіон\” допускається використання нових боєприпасів. Таким чином, дальність стрільби досягає 40 км, що істотно покращує тактико-технічні характеристики виробу

У Шепетівці вдосконалюють систему "Град" для української арміїУ Шепетівці вдосконалюють систему "Град" для української армії

\”Шепетівський ремонтний завод\” модернізує реактивну систему \”Град\” для української армії. Про це повідомляє прес-служба \” Укроборонпрому\”.

\”Частини Ракетних військ і артилерії Збройних сил України найближчим часом отримають вдосконалені зразки реактивних систем залпового вогню. Модернізацію реактивних систем залпового вогню \”Град\” до рівня \”Бастіон-1\” виконує ДП \”Шепетівський ремонтний завод\”, що входить у ГК \”Укроборонпром\”, – йдеться в повідомленні.

Відомство зазначає, що максимальна дальність стрільби в базовій версії БМ-21 – 20,5 км, мінімальна – 5 км. В модернізованому варіанті БМ-21 \”Бастіон\” допускається використання нових боєприпасів. Таким чином, дальність стрільби досягає 40 км, що істотно покращує тактико-технічні характеристики виробу.

Бойові комплекси розроблені у двох версіях: КрАЗ-6322РА \”Бастіон-І\” з довгою шасі 8,5 м і КрАЗ-6322РА \”Бастіон-ІІ\” з шасі 9,2 м. Основна відмінність \”Бастіону-ІІ\” – система швидкого перезаряджання (СБП). На машині, в спеціальних відкритих обоймах, знаходяться 40 додаткових реактивних снарядів. З використанням СБП процес перезаряджання займає близько 2-х хвилин. Без неї на це йде близько 7 хв.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту