У Шепетівці визначилися з перевізниками на міських маршрутах
Конкурсний комітет визначив переможця, оцінюючи пропозиції за бальною системою.У Шепетівці визначилися з перевізниками на міських маршрутах
Восьмого квітня у малій залі виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських маршрутах №№5, 2, 6-А, 8-А, повідомляє сайт Шепетівки.
Оскільки на деякі маршрути претендували по два, а то й по три перевізники, конкурсний комітет визначив переможця, оцінюючи пропозиції за бальною системою. Згідно з нею, бали нараховувалися за наявність матеріально-технічної бази, відповідного персоналу (водії, механіки, медпрацівники), строк експлуатації транспортного засобу, за наявність або відсутність порушень правил дорожнього руху водіями тощо.
За результатами конкурсу комісія, яка складалася з представників виконавчого комітету, членів громадськості, представника Укртрансінспекції, визначили переможців, пропозиції яких відповідали умовам конкурсу. Так, на маршрутах №5 (Залізничний вокзал – Автовокзал), №2 (Залізничний вокзал – Залізничний вокзал), №6-А (Залізничний вокзал – 8 школа) перевезення здійснюватиме ПрАТ «Шепетівське АТП 16807, на маршруті 8-А (Залізничний вокзал – М\’ясокомбінат) перевізник Чертовських О.Ю.
Після введення в дію рішення конкурсного комітету з підприємцями укладуть договори про організацію перевезень пасажирів на міських маршрутах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього