У Шепетівці зі школярки "зняли порчу" за 20 тисяч
Дівчина винесла з дому гроші та коштовності.У Шепетівці зі школярки "зняли порчу" за 20 тисяч
2 червня близько 18.00 до шепетівської школярки, яка поверталася додому, підійшла незнайома жінка і почала говорити, що на сім’ю дівчинки наведена страшна «порча». Якщо її не зняти, може померти мама дівчинки. Проте зловмисниця запевнила, що знає, як допомогти: для цього потрібно принести з дому усі коштовності та гроші і провести над ними спеціальний ритуал. Шахрайка навіть дала потерпілій рюкзак, з яким та пішла додому і сумлінно поклала у нього усі цінні речі.
Повернувшись, дівчина передала рюкзак шахрайці, а та, натомість, наказала їй пройти у зворотному напрямку 6 будинків, читаючи молитву «Отче Наш». Коли потерпіла виконала вказівку і повернулась, зловмисниці з її грішми і коштовностями вже не було.
Загалом, дівчина віддала шахрайці 3100 гривень та золоті вироби вагою близько 20 грам. Загальна сума збитку складає більше 20 тисяч гривень, повідомляють у прес-службі Нацполіції.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці працюють над пошуком зловмисниці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього